viadAnS - dansschool

Uurrooster 2023-2024

Lessen vanaf 04/09/2023 t.e.m. 30/06/2024

Maandag
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
19u00 - 20u00   HIPHOP TEENS C +13j (gevorderden) Fleur
20u00 - 22u00   COMPETITIE HIPHOP IMAGINATION +13j (ENKEL SELECTIE) Tessa
Zaal Oase
19u00 - 20u00   STRONG NATION TM +16j (strong zumba cardio) Giada
Dinsdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
18u00 - 19u00   EXTRA REPETITIES
18u00 - 19u30   MODERN SENIOR KIDS/YOUNG TEENS C 10-14j (5e-6e lj + 1e-2e mb) - gevorderden Anja
19u30 - 20u30   KLASSIEK TEENS/ADULTS C +13j (gevorderden) Anja
20u30 - 22u00   MODERN TEENS/ADULTS C +13j (gevorderden) Anja
Woensdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
16u00 - 17u30   EXTRA REPETITIES
17u30 - 19u00   COMPETITIE HIPHOP IMAGINATION +13j (ENKEL SELECTIE) Tessa
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
18u00 - 19u30   COMPETITIE HIPHOP V-NATION 8-14j (ENKEL SELECTIE) Eline
19u30 - 20u30   SOLO/DUO/TRIO MODERN-KLASSIEK-HIPHOP 9-14j (ENKEL SELECTIE) Eline
20u30 - 21u30   COMPETITIE MODERN DESTINATION 9-14j (ENKEL SELECTIE) Eline
Donderdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
18u30 - 19u30   HIPHOP SENIOR KIDS A/B 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - beginners Elena
20u00 - 21u30   COMBO MODERN/HIPHOP ADULTS +20j (beginners/half gevorderden) Laureen
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
18u00 - 19u00   HIPHOP SENIOR KIDS C 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - gevorderden Mouna
19u00 - 20u00   HIPHOP TEENS A/B 13-18j - beginners/half gev Mouna
20u00 - 21u00   MODERN TEENS A/B 13-18j - beginners/half gev Valerie
Vrijdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
17u30 - 19u00   COMPETITIE MODERN DESTINATION 9-14j (ENKEL SELECTIE) Eline
19u00 - 20u30   SOLO/DUO/TRIO MODERN-KLASSIEK-HIPHOP 9-14j (ENKEL SELECTIE) Eline
20u30 - 21u30   COMPETITIE HIPHOP V-NATION 8-14j (ENKEL SELECTIE) Eline
Zaterdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
09u15 - 10u00   PAGADDERKES 3-6j (alle kleuterklassen) - dansexpressie Mouna
10u00 - 11u00   HIPHOP JUNIOR KIDS 6-10j (1e-4e lj) - BASIS Mouna
11u00 - 12u00   JAZZ JUNIOR KIDS 6-10j (1e-4e lj) - BASIS Thinka
12u00 - 13u00   JAZZ SENIOR KIDS A/B 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - beginners Thinka
13u00 - 14u00   KLASSIEK KIDS/TEENS B 9-13j (half gevorderden) Lola
14u00 - 15u00   KLASSIEK KIDS A 5-9j (beginners) Lola
15u00 - 17u00   EXTRA REPETITIES
Zondag
Polyvalente zaal - Hazeweide
10u00 - 12u00   EXTRA TRAINING COMPETITIE TEENS +13j (ENKEL SELECTIE) Tessa