viadAnS - dansschool

Uurrooster 2017-2018

Lessen vanaf 11/09/2017 t.e.m. 30/06/2018

Dinsdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
18u00 - 19u15   MODERN JAZZ YOUNG TEENS A/B 12-15j (6e lj-3e mb) - beginners/half gev Jessy
19u15 - 20u00   BOUNCE & JUMP KIDS 8-11j (trampoline-cardio) Jessy
20u00 - 20u45   BOUNCE & JUMP TEENS/ADULTS +11 (trampoline-cardio) Jessy
20u45 - 22u00   COMPETITIE HIPHOP LA FAMILIA +15 (ENKEL SELECTIE) wedstrijd/optredens Meryl
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
19u00 - 20u00   YOGA KIDS 7-11j (beginners) Soetkin
Woensdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
15u45 - 16u45   HIPHOP SMALL KIDS 5-6j (3e kl-kl-1e lj) - BASIS Anja
16u45 - 18u00   MODERN JAZZ YOUNG TEENS C 11-15j (6e lj-3e mb - beginners/half gev) Anja
18u00 - 19u00   HIPHOP YOUNG TEENS C 11-14j (6e lj-3e mb - gevorderden) Tessa
19u00 - 20u00   COMPETITIE HIPHOP YOUNG TEENS 12-15j (ENKEL SELECTIE) wedstrijden/optredens Tessa
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
17u30 - 18u30   JAZZ SENIOR KIDS A/B 10-11j (4e-5e lj) - beginners/half gevorderden Jessy
18u30 - 19u30   HIPHOP SENIOR KIDS 10-11j (4e-5e lj) - beginners/half gevorderden Jessy
19u30 - 20u30   JAZZ SENIOR KIDS C 10-11j (4e-5e lj) - gevorderden Jessy
20u30 - 21u30   MODERN JAZZ ADULTS A/B +20j (beginners/half gevorderden) Jessy
21u30 - 22u30   YOGA TEENS/ADULTS +11j (open level) Soetkin
Donderdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
19u00 - 20u15   COMPETITIE HIPHOP LA FAMILIA +15j (ENKEL SELECTIE) wedstrijden/optredens Meryl
20u15 - 21u15   HIPHOP TEENS C 15-20j (gevorderden) Laureen
21u15 - 22u15   HIPHOP ADULTS B/C +20j (half gevorderden/gevorderden) Laureen
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
18u15 - 19u15   HIPHOP YOUNG TEENS/TEENS A/B 12-20j (vanaf 6e mb) - beginners/half gev Jessica
19u15 - 20u15   MODERN JAZZ TEENS A/B 15-20j (beginners/half gevorderden) Giada
Vrijdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
17u30 - 18u30   KLASSIEK YOUNG TEENS 11-14j (6e lj-3e mb) - beginners/half gev Marine
18u30 - 19u00   POINTES YOUNG TEENS/TEENS B/C +11j (half gevorderden/gevorderden) Marine
19u00 - 20u00   COMPETITIE MODERN & KLASSIEK +11j (ENKEL SELECTIE) wedstrijden/optredens Marine
20u00 - 21u00   KLASSIEK TEENS/ADULTS B/C +15j (half gevorderden/gevorderden) Marine
21u00 - 22u15   MODERN JAZZ TEENS/ADULTS C +15j (gevorderden) Marine
Zaterdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
09u00 - 09u45   PAGADDERKES + MINI KIDS 2,5 - 4j (1e + 2e kl kl) - dansexpressie Giada
09u45 - 10u45   HIPHOP JUNIOR KIDS 8-9j (2e-3e lj) - BASIS Giada
10u45 - 11u45   JAZZ JUNIOR KIDS 8-9j (2e-3e lj) - BASIS Marine
12u00 - 13u00   KLASSIEK JUNIOR KIDS 8-9j (2e-3e lj) - BASIS Marine
13u00 - 14u00   KLASSIEK SMALL KIDS 5-6-7j (3e kl kl-1e lj) - BASIS Marine
14u00 - 15u00   JAZZ SMALL KIDS 5-7j (3e kl-klas + 1e lj) - BASIS Marine
15u00 - 16u00   KLASSIEK SENIOR KIDS 10-11j (4e-5e lj) - beginners/half gevorderden Marine