viadAnS - dansschool

Uurrooster 2021-2022

Lessen vanaf 06/09/2021 t.e.m. 26/06/2022

Maandag
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
19u00 - 20u00   MODERN JAZZ TEENS A/B 14-19j - beginners/half gev Marine
Dinsdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
18u00 - 19u00   JAZZ SENIOR KIDS A/B 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - beginners Lene
19u00 - 20u00   HIPHOP SENIOR KIDS A/B 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - beginners Lene
Woensdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
17u00 - 18u30   COMPETITIE HIPHOP "IMAGINATION" +13j (ENKEL SELECTIE) Tessa (Siska/Fleur)
18u30 - 19u45   KLASSIEK KIDS C (+pointes/barre à terre) 9-13j (gevorderden) Marine
Polyvalente zaal - Stedelijke Sporthal
18u00 - 19u00   HIPHOP JUNIOR KIDS 9-10j (3e-4e lj) - BASIS Mouna
19u00 - 20u00   HIPHOP TEENS A/B 14-19j - beginners/half gev Mouna
20u00 - 21u00   KLASSIEK TEENS/ADULTS C (+pointes/barre à terre) +13j (gevorderden) Marine
Donderdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
18u30 - 19u15   JUMP WORKOUT KIDS 8-13j (trampoline-cardio) Giada / Dario
19u15 - 20u15   STRONG NATION TM +16j (strong zumba cardio) Giada
20u15 - 21u15   MODERN JAZZ ADULTS +20j (beginners/half gevorderden) Laureen
21u15 - 22u15   HIPHOP ADULTS +20j (half gevorderden/gevorderden) Laureen
Vrijdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
18u00 - 19u00   JAZZ SENIOR KIDS C 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - gevorderden Eline
19u00 - 20u00   COMPETITIE MODERN "DESTINATION KIDS" 8-13j (ENKEL SELECTIE) Eline
20u00 - 21u00   JUMP WORKOUT TEENS/ADULTS +13 (trampoline-cardio) Dario
21u00 - 22u30   MODERN TEENS/ADULTS C +13j (gevorderden) Marine / Guest Teachers
Zaterdag
Polyvalente zaal - Hazeweide
09u15 - 10u00   PAGADDERKES - MINI KIDS 3-6j (alle kleuterklassen) - dansexpressie Giada
10u00 - 11u00   HIPHOP SMALL KIDS 6-7-8j (1e-2e lj) - BASIS Giada
11u00 - 12u00   JAZZ SMALL KIDS 6-7-8j (1e-2e lj) - BASIS Mouna (Giada/Eline)
12u00 - 13u00   HIPHOP SENIOR KIDS C 10-13j (5e-6e lj + 1e mb) - gevorderden Eline
13u00 - 14u00   COMPETITIE HIPHOP "V-NATION" 8-13j (ENKEL SELECTIE) Eline
14u00 - 15u00   JAZZ JUNIOR KIDS 9-10j (3e-4e lj) - BASIS Eline
15u00 - 16u00   KLASSIEK KIDS B 5-13j (half gevorderden) Marine
16u00 - 17u00   KLASSIEK KIDS A 5-13j (beginners) Marine
17u00 - 18u00   RAGGA TEENS/ADULTS +13j (open level) Sandrine
Zondag
Polyvalente zaal - Hazeweide
09u30 - 10u30   POWER CARDIO +16j (cardio training - ook voor mannen) Dario
10u30 - 11u30   HIPHOP FAST TEENS C 14-19j (gevorderden) Dario
11u30 - 13u00   COMPETITIE HIPHOP "IMAGINATION" +13j (ENKEL SELECTIE) Tessa (Siska/Fleur)